jaki agregat pradotworczy do gospodarstwa rolnego

jaki agregat pradotworczy do gospodarstwa rolnego A dlaczego nie byłoby? To zawsze gorące lato w Teksasie, prawda? Domy zawsze muszą być chłodzone, prawda? Przedsiębiorcy będą zawsze kwitnie i zużywa coraz więcej energii do tworzenia nowych produktów, prawda?

Cóż, prawda jednemu z tych pytań jest, to często gorące lato w Teksasie, dzięki czemu założenie jest OK.

Na pytanie o domu chłodzi dobrze, domy zawsze muszą być chłodzone, too. A więc do mieszkania. Ale co się stanie, jeśli mieszanka domów wykorzystaniem energii elektrycznej w porównaniu do mieszkań z wykorzystaniem energii elektrycznej coraz dramatycznie zmienia? Może mniej osób mieszkających w domach dysk ogólnego zapotrzebowania na energię elektryczną w ramach rynku w dół RNG POLSKA? Pomyślmy o tym.

Średnio mieszkańcy domu korzystać około 1,5 razy większą ilość energii, która jest używana przez mieszkańców apartamentu. Ogólnie rzecz biorąc, popyt na mieszkania w siatce Texas, łącznie jest około 40% całkowitej energii elektrycznej wykorzystywanej. Jeśli mieszanka mieszkańców domu do mieszkańców apartamentu jest historycznie 55% do 45% ludności w Teksasie, wskazywałoby to, że prawie 70% zapotrzebowania na energię elektryczną mieszkalnej tradycyjnie pochodzi z mieszkańców domu. Oznacza to również, że mieszkańcy domu na ogół wpływ około 27-30% całkowitego popytu na rynku energii elektrycznej w Teksasie jako całości. Załóżmy, że 27-30% zużywanej przez mieszkańców domów w obrębie rynku działa na lato, co jest najbardziej prawdopodobne.

Teraz rozważyć możliwość, że migracja w obrębie rynku występuje od ludzi mieszkających w domach dla osób mieszkających w mieszkaniach. W czasach recesji, zazwyczaj jest to rzeczywistość i recesja nie jest inaczej. wspólnoty mieszkaniowe są bliskie pojemność całej Houston i Dallas, tak jak foreclosures wzrasta i ludzie poruszają się po domach zwolnień i obniżek płac jako akt zmniejszając koszty.
Artykuł dzięki: