jaki agregat pradotworczy do obory

jaki agregat pradotworczy do obory

Zalety i wady na ubezpieczenie zdrowotne grupy VS indywidualnych ubezpieczeń zdrowotnych

W tym artykule będziemy badać powody, które motywują pracodawców, aby uzyskać grupy ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników i będziemy patrzeć na zalety i wady obu punktów widzenia.

Grupa Ubezpieczenia Zdrowotnego VS Indywidualne Prywatne ubezpieczenia zdrowotne

Prawdopodobnie najbardziej znaczącą cechą wyróżniającą ubezpieczenia grupowego, jest zastąpienie gwarantowania grupy dla poszczególnych subemisję. W przypadku grupy, żadna jednostka dowody ubezpieczeniu jest zazwyczaj wymagane, a poziom świadczeń może być znaczna, z nielicznymi, jeśli w ogóle, ważnych ograniczeń.

jaki agregat pradotworczy do obory

gwarantowanie Grupa normalnie nie zajmuje się aspektami zdrowotnymi lub inny ubezpieczeniu od konkretnej firmy. Zamiast tego ma na celu uzyskanie grupę indywidualnych życiu lub, co jest jeszcze ważniejsze, agregacja tych grup życia, które przyniesie przewidywalne śmiertelność i chorobowość. Jeżeli odpowiednia liczba grup życia jest uzyskane, jeśli grupy te są dość jednorodny charakter, a śmiertelność i zachorowalność stopa będzie przewidywalne. Chodzi o to, że grupa się jednostka gwarantowania i zasady ubezpieczenia może być przyłożona do niego tak jak w przypadku człowieka. Aby zapewnić, że grupy uzyskane będzie dostatecznie jednorodne, proces gwarantowania ubezpieczeń grupowych ma na celu kontrolowanie negatywnej selekcji przez jednostki w grupie.

Gwarantując ubezpieczenia grupy, a niektóre ważne cechy powinny być obecne, które albo są nieodłącznie związane z istotą samej grupy lub mogą być stosowane w pozytywny sposób, aby uniknąć poważnych negatywnej selekcji, takich jak:

Ubezpieczenia przypadkowe grupy: Ubezpieczenie powinno być przypadkowe do grupy; Oznacza to, że członkowie grupy powinny pochodzić ze sobą w jakimś celu innym niż uzyskanie ubezpieczenia.
Artykuł dzięki: