jaki agregat tlokowy czy membranowy

jaki agregat tlokowy czy membranowy

Potrzebujemy spotkania! Czy też

Niedawno rozpoczął blog na posiedzeniu Zarządu. Aby uzyskać wejście od przedsiębiorców o tym, co chcieliby usłyszeć o, I postawił pytanie:

Q: Chciałbym wiedzieć, co uważasz za największe problemy można napotkać w spotkaniach biznesowych?

Odpowiedzi były przewidywalne i zaskakujące. Tu jest jeden, który jest bardzo proste, a jednak nie myślał o nim:

kredytbezbik.net.pl/chwilowki-szybki-zastrzyk-gotowki/

A . Czy naprawdę musimy spotkanie czy jest to coś, co mogło przeczytać w e-mail?

Wielki komentarz! I tak ważne w czasach, gdy wszyscy jesteśmy bardzo zajęci i niepewnej gospodarki, są proszeni zrobić więcej mniejszym nakładem pracy.

Stworzyłem listę kontrolną dla klientów, aby pomóc im ustalić, czy spotkanie jest konieczne. Oto dwa kluczowe pytania z tej listy:

1. Czy celem spotkania wyczyścić? Tak lub nie

Jeśli tak, to możesz przejść do zbadania, którzy muszą być na spotkaniu, a także jakie materiały powinny być przedstawiane lub udostępniane. To powie Ci, czy najlepszym sposobem udostępniania materiałów w otoczeniu grupy lub w trakcie spotkania. Albo, być może, przed spotkaniem, więc ludzie są gotowi, aby uzyskać prawo do tematu więc spotkanie jest skuteczny.

Jeśli nie, to nie zwoła posiedzenia, dopóki nie wiesz co chcesz w wyniku czasu spędzonego. Szanuj czas ludzi, którzy przychodzą. Używać go mądrze.

2. Czy istnieje termin lub potrzeba szybkiej decyzji?

Jeśli masz bardzo szybko przechodzą wzdłuż informacji lub zbierać informacje, a następnie spotkania są skutecznym sposobem, aby to zrobić. E-mail może wydawać się bardziej wydajne i czasami jest. Ale z poczty elektronicznej, nie może kontrolować tego, jak szybko uzyskać odpowiedzi. Plus następnie trzeba je agregować lub rozważyć konsekwencje tego, co każda osoba mówi. Jeśli masz krótki termin, to najbardziej efektywnym rozwiązaniem jest spotkanie odpowiednich ludzi.

Jeśli nie ma pośpiechu, można wziąć swój czas dzielenia lub zbierania potrzebnych danych. Masz kilka opcji, jak je zbierać: E-mail, rozmów telefonicznych i notatek. Nie może być nawet wartość poświęcenie czasu na rozważenie odpowiedzi. I nie grozi rozbicie planów pracach uczestników.

Na ogół, gdy planuje się spotkanie, należy zadać sobie pytanie: „Czy naprawdę musimy się na spotkanie?” Spotkania są kosztowne pod względem czasu spędzonego i przerwanie innych prac. Dokonać spotkania warte posiadania. Dodać do nich liczyć.

Artykuł dzięki: