jaki agregat pradotworczy do agregatu tynkarskiego

jaki agregat pradotworczy do agregatu tynkarskiego

Co znajduje się w górę (lub w dół) z Texas ceny energii elektrycznej

Od deregulacja rozpoczął w stanie Teksas na przełomie tysiącleci, Texans nauczyłem się tyle samo lub więcej jak działa energii niż ludzie w jakimkolwiek innym miejscu na świecie. Niektóre z wniosków wyciągniętych były świetne na fundamencie zrozumienia w jaki sposób rynek wpłynie klientów co do zasady. Niektóre z wniosków wyciągniętych mogłyby być uważane za bardziej symptomatyczne czasów niż jako część fundamentu, jak rynek będzie zawsze działać.

Jedną z lekcji, że my wszyscy nauczyli i nauczono się spodziewać, że ceny energii elektrycznej zawsze idą w górę, aż czasem, w trakcie sezonu letniego ciepła. Pojęcie szybkości rośnie, a rachunki rosnących wydaje się wręcz intuicyjna. I szczerze mówiąc, to dlaczego nie? Od czasów przed deregulacją, opłaty uzależnione skoczył każdego lata od maja – listopadzie.

Był wskaźnik sezonowego wzrostu produktu o dodatkowe wydatki w tym okresie? Chciwość? Mandat państwa?

jaki agregat pradotworczy do agregatu tynkarskiego

W rzeczywistości jest to, że było to niemal wyłącznie produktem spółki ponoszenia dodatkowych kosztów w okresie letnim. Ale nie powinno koszt wytwarzania energii elektrycznej mniej lub bardziej pozostają stałe pomiędzy zimą i latem? Prosta odpowiedź jest zwykle „nie”.

Czemu?

Biorąc pod uwagę, że jest o wiele gorętsze w lecie w stanie Teksas, więcej klimatyzatory są prowadzone, zarówno dla domów i firm. To zajmuje więcej A / C moc do ogrzania pokoju w tej samej temperaturze, jak na zewnątrz podgrzewa też. A / Cs musieli pracować dłużej, a później do utrzymania domów i firm ostygnie. Ponieważ coraz więcej energii elektrycznej jest konieczna w gospodarstwie domowym przez podstawę domowego i przedsiębiorstwa indywidualnie dla każdego bizne su, więcej energii elektrycznej musi być wygenerowany i umieszczony na państwowej sieci energetycznej.
Artykuł dzięki: