jaki agregat pradotworczy do domu jednorodzinnego

jaki agregat pradotworczy do domu jednorodzinnego

Jak to się dzieje, więcej generatory energii elektrycznej muszą być wykonywane, aby nadążyć za popytem niż w innych porach roku. Generatory są zmuszeni przyjść na linii w tym okresie są zwykle droższe, aby uruchomić dla dostawcy – dlatego, że nie są pierwsze generatory w Internecie każdego dnia. Gdy pokolenie staje się coraz bardziej kosztowne, wzrost cen jest rozłożony w dół łańcucha dostaw. Retail Provider elektryczna musi zapłacić więcej, a klient ostatecznie musi zapłacić więcej, jak również.

To sprawia, że ??wydaje się, że podwyżki stóp elektrycznej naprawdę powinno być nieodłączną do każdego tegorocznego sezonu ciepła. Ale to powinno być zawsze tak jest? Może nie.

jaki agregat pradotworczy do domu jednorodzinnego

Często, eksperci będą mówić o związku przyczynowo-skutkowego, a następnie odwrócić na stycznej w odniesieniu do cen gazu ziemnego. Cen gazu ziemnego wpływa na cenę energii elektrycznej w miejscu jak w Teksasie, ponieważ wiele mniej używanych generatory zasilania gazem ziemnym jako paliwo do wytwarzania energii elektrycznej. gaz ziemny, w przeciwieństwie do węgla, lub atomowych, a także wielu innych produktów stosowanych w celu wytworzenia energii elektrycznej w sieci, jest o wiele bardziej kosztowne, a lotne produkty z boku cen. Jako przykład, zeszłego lata widział rekordowe ceny energii elektrycznej, które skorelowane niemal symetrycznie rekordowych cen gazu ziemnego. Nagłówek do tego lata, jednak okazuje się, że w rynku, cen gazu ziemnego są w zasadzie upadł na punktach, które nie widzieliśmy się ponad pół dekady. Z tym, jak dana, nie możemy po prostu przyjąć, że ceny nie wzrosną znacząco? Tak, jako część równania, tak długo, jak ceny gazu ziemnego są niższe ceny energii elektrycznej będzie niższa. Jest to fundamentalna zasada, jak funkcjonuje na rynku.

Ale to nie jest całość historii. Inną zmienną w równaniu jest często ignorowane i zwykle przez przeciętnego przedsiębiorcę i prognozowania rynku w Teksasie, odrzucona jako istotne, ponieważ zakłada się, że względna stała, to popyt na energię elektryczną.
Artykuł dzięki: