jaki agregat pradotworczy wybrac

jaki agregat pradotworczy wybrac życie oraz ochrona zdrowia jest kontynuowane po przejściu na emeryturę w znacznym odsetku przypadków dzisiaj w Stanach Zjednoczonych, ale często po obniżonych poziomów. Ostatnio, wraz z wprowadzeniem nowego standardu rachunkowości USA (FAS 106) wymóg, że koszty tych świadczeń są naliczane i odzwierciedlenie w sprawozdaniach finansowych, coraz większa liczba pracodawców zostały przerwane życie po emerytalnego i świadczeń zdrowotnych w całości. Gdy taka kontynuacja ochrona nie jest dostępna, tymczasowy charakter ubezpieczenia jest poważnym ograniczeniem.

Emeryt Grupa ubezpieczenie zdrowotne jest często jako dodatek do Medicare. Kolejny problem wiąże się z potencjalnym znaczeniu osoby, które mogą się zwieść samozadowolenia poprzez posiadanie dużej ilości ubezpieczeń grupowych w latach ich pracy. Wiele z tych osób nie dostrzega potrzebę lub nie chcą zmierzyć się z kosztów, ubezpieczeń indywidualnych. Być może nawet większe znaczenie ma to, że elastyczność podejściu grupowe jest ograniczony do konstrukcji polityki głównym i nie rozciąga się na poszczególnych objętych pracowników. Ponadto plany grupy zazwyczaj nie zapewniają mechanizm jakiejkolwiek analizy potrzeb finansowych jednostki, która jest usługą, która jest zwykle dostarczany przez agenta lub innego doradcy. Wielu agentów jednak omówić grupowego ubezpieczenia z osobami jako podstawa do dyskusji na potrzebę dodatkowych kwot indywidualnego życia i ubezpieczenia zdrowotnego.

Jeśli chcesz trochę więcej szczegółów, może jesteś właścicielem małej firmy i rozważają grupowego ubezpieczenia zdrowotnego dla swoich pracowników, prosimy o kontakt na jeden na jeden nie jest bezproblemowe konsultacji.

Carlos Diez jest starszym konsultantem health-insurance-buyer.com korzyści, kliknij tutaj w celu utworzenia bezpłatnego bez obowiązku cytatem jesteśmy serwisem referencyjny, który odnosi się konsumentów do przewoźników ubezpieczeniowych, które najlepiej pasują do ich pragnienia i potrzeby.Trzyma życie, zdrowie i licencji renty w 48 stanach i jest wyposażony w ponad 88 przewoźników.

Artykuł dzięki: