jaki agregat pradotworczy na budowe

jaki agregat pradotworczy na budowe

Jak często należy beton uszczelniającą należy zrobić?

Nie ma dokładnej reguły do ??tego, ponieważ są zaangażowane kilka czynników, przede wszystkim od rodzaju i jakości produktu, który został użyty, położenie obszaru i warunków beton jest narażona. Zgrzewarka, w zależności od konkretnego produktu, może trwać od 1 do 3 lat.

Zasadniczo należy uszczelnić swój beton tak szybko, jak można zauważyć, powłoka zaczyna gasnąć. Należy również uszczelnić kolorowego betonu, jak tylko pojawi się potrzeba jego powodu opóźniania pracy może doprowadzić do nieznacznego blaknięciem koloru.

Należy brać pod uwagę czynniki ruchu i pogody. Naturalnie, powierzchnie betonowe, które się dużo ruchu pojazdu i jest narażona na działanie promieni słonecznych będą nosić szybciej niż, powiedzmy, zadaszoną powierzchnię betonową z umiarkowanym ruchu pieszego. To dlatego betonowe podjazdy są normalnie zamknięte częściej niż patio lub chodnikach.

jaki agregat pradotworczy na budowe

Zalecenia: Seal betonowe podjazdy raz w roku, najlepiej podczas upadku , aby przygotować go do warunków zimowych. Jest to idealne miejsce, aby ponownie ubiegać się jasne uszczelnienie na kolorowym betonem, że dostać duży ruch lub jest narażony na działanie trudnych warunków zimowych, co 1 do 2 lat. Seal inne powierzchnie betonowe zewnętrzne (zwykły lub barwionych), które nie dostać się do ruchu pojazdu co 2 do 3 lat. Na wewnętrznych posadzkach betonowych, to jest w porządku, aby uszczelnić je raz, ale stosuje się powłokę woskową okresowo. Z okresowego uszczelniania betonu, kolejne powłoki wystarczy szybkich i cienkich.

Tak więc, należy uszczelnić beton?

Chociaż korzyści z uszczelnieniem są oczywiste tutaj, niektórzy ludzie wciąż nie uszczelnić ich beton. Niektórzy mówią, że to nie jest konieczne, jeśli mieszkasz w miejscu, które ma łagodny klimat, albo nie dostać dużo deszczu.Ale prawda jest uszczelnienie poprawia ogólny wygląd i życie wszystkich rodzajów betonu, niezależnie od lokalizacji. Tak więc, jeśli chcesz chronić swoje inwestycje, nie ma wątpliwości do niego – należy uszczelnić swój betonu.

Cory Grant jest druga generacja Profesjonalne betonowe dekoracyjne. Jest entuzjastą i cieszy dzieli się swoją wiedzą na temat tego, co uczy w branży z innymi specjalistami i tych, którzy szukają porady dla ich dekoracyjnej konkretny projekt.

Artykuł dzięki: