jaki agregat talerzowy czy aktywny

jaki agregat talerzowy czy aktywny

Na przykład, ubezpieczenia grupowe umeblowane do pracowników danego pracodawcy nie może być funkcja, która motywuje powstawania i istnienia grupy.

Przepływu osób przez Grupę: Nie powinno być stały przepływ osób przez grupę; oznacza to, że musi być napływ nowych małych życia w grupie i wypływu z grupy starszych i pogorszenia życia. Z grup pracowników aktywnie roboczych, można przyjąć, że są one średnią zdrowia.

Automatyczne Oznaczanie Korzyści: Grupa gwarantowania ubezpieczeń często wymaga automatycznego podstawę ustalania wysokości świadczeń na poszczególnych życia, które jest poza kontrolą pracodawcy lub pracowników. Jeżeli kwota świadczeń wykonanych były całkowicie opcjonalne, to byłoby możliwe, aby wybrać ubezpieczyciela, ponieważ te w złym stanie zdrowia będą miały tendencję do ubezpieczenia ciężko i zdrowe te mogłyby zmierzać do wyboru minimalnego zasięgu.

Jako mechanizm grupa ewoluowała jednak odpowiedzieli na zapotrzebowanie z rynku, szczególnie dużych pracodawców, na większą elastyczność w doborze świadczeń ubezpieczycieli. Ta elastyczność jest zwykle wyrażona w dowolnych ilościach życie i ubezpieczeń zdrowotnych w nadmiarze podstawową ochronę przewidzianą przez pracodawcę i więcej możliwości finansowania opieki zdrowotnej. Ponadto, coraz bardziej popularny system kafeteryjny umożliwiają uczestnictwo pracowników do wyboru pośród szeregu korzyści, stosując ustaloną dodatek środków pracodawcy. Osoby wybierz, z zastrzeżeniem będąc pewnym Podstawowe ubezpieczenie za konieczne, połączenie korzyści , które najlepiej spełniają swoje indywidualne potrzeby.

Minimalna Udział Grupy: Another kontroli subemisję jest wymóg, że zasadniczo wszystkie kwalifikujące się osoby w danej grupie są objęte ubezpieczeniem. W planach, w którym pracownik płaci część składki (składkowej), na ogół co najmniej 75 procent uprawnionych pracowników musi przystąpić do planu, jeśli zasięg ma być skuteczna.
Artykuł dzięki: