jaki agregat uprawowo siewny na lekkie gleby

jaki agregat uprawowo siewny na lekkie gleby

Więc są firmy korzystające dziś mniej energii elektrycznej niż w tym samym okresie zeszłego roku? No tak. Z jednej strony, każda firma, która zbankrutowała zużywa mniej, aby się upewnić. Jest to prosty fakt, że rynek kurczy się teraz, co oznacza, że ??mamy dziś przeżywa ujemny wzrost. Klasyczny i bezpośrednio związane przykładem tej sytuacji jest to, co występuje w Houston Ship Channel. Jako grupa to zbiór firm zużywa więcej energii niż jakikolwiek inny konkretnej grupy przedsiębiorstw w państwie. Muszą korzystać z ogromnych ilości energii elektrycznej do tworzenia produktów, takich jak tworzywa sztuczne i opony do samochodów osobowych, które wysyłają je przez resztę świata. Gdy zamówienia na nowe produkty osłabiać lub wyschnie, te firmy są zmuszone do podjęcia działań, takich jak rozszerzone upadków zamkniętymi lub gazie zamykania linii produkcyjnych lub samych przedsiębiorstw. Zdarzenia te miały miejsce w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a oni się na wielu roślinach z kilku roślin jest nietknięty.

Dzięki wykorzystaniu biznesu dla energii elektrycznej na całym reprezentującego spadek netto w obrębie rynku, w połączeniu z mniejszym zużyciu mieszkalnej z tych samych powodów, zniszczenie popyt jest bardzo realne część ogólnych cen odzwierciedlenie na rynku na początku tego lata. Jeśli popyt pozostaje depresji w porównaniu do ostatnich lat 7+, często oddalił potencjalne zmienne w równaniu dla cen energii elektrycznej dla ludności będzie nadal odgrywać dużą rolę. Efekt końcowy może być tak znaczne, że ceny przez całe lato w rzeczywistości nie wzrośnie znacznie w ogóle, a może ostatecznie skończyć niższe pod koniec lata niż kiedy zaczął się sezon ciepła. Z tego jako możliwości, jeśli nie prawdopodobieństwem Texans mogą liczyć na kontynuację, aby zobaczyć jedne z najniższych cen energii elektrycznej w całym kraju na czas trwania roku 2009.Dla każdego Teksasu zamieszkałych w tych czasach recesji, które powinny być uważane za dobre wieści.

od 24 maja 2009

Bounce Energia jest Texas Electric Company z siedzibą w Houston. Celem odbijać Energy jest zapewnienie bardziej niż niskie ceny Texas elektryczne dla naszych klientów. Innowacyjnych i elastycznych planów, doskonałą obsługę klienta i najwyższej nagrody klientów Bounce Energy oferuje unikalne podejście do Teksasu elektrycznej.

Artykuł dzięki: